×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Představujeme vám naši Poképedii!

Představujeme vám naši Poképedii!Náš web se rozrůstá o novou velkou část!

Titulní obrázek článku

Pokémaniak se už roky věnuje všem možným částem světa Pokémonů. Pravda, některým se věnujeme více než jiným, ale i to se snažíme napravit. Obsah našeho webu stále rozšiřujeme a vylepšujeme, aby se vám zde lépe hledaly informace, které jinde třeba ani nejsou.

V roce 2019 jsme na náš web přidali seznamy všech dílů seriálu a všech filmů. Taky jsme začali pracovat na sekci her. V roce 2020 jsme upravili web pro mobilní telefony, spustili Shiny Checklist pro hráče Pokémon GO a také zveřejnili první části Pokémon GO manuálu.

V roce 2021 jsme dále rozšiřovali Pokémon GO manuál i sekce her a seriálu, ale tu největší novinku, na které jsme pracovali většinu roku, jsme si pro vás schovali až na Vánoce. Představujeme vám naši Poképedii!

Co je Poképedie?

Říkáme, že se věnujeme všem částem Pokémoního světa, ale o některých z nich jsme doposud jen psali články s novinkami. To se nyní změní. Poképedie je nová sekce našeho webu, kterou najdete v levém panelu. Kromě her, které už na webu byly, v ní najdete také informace o historii Pokémonů, manze, kartách a zajímavosti.

Historická část je rychlý průžez historií Pokémonů od vzniku nápadu, přes první hry až do dnešních dnů a to z pohledu celosvětového i českého.

V části mangy najdete seznam všech svazků rozdělených podle dějových úseků s krátkou synopsí bez velkých spoilerů a všemi českými, anglickými i japonkými obálkami.

Všechny články se zajímavostmi, které u nás na webu nepravidelně vydáváme, najdete nově na jednom místě právě v Poképedii. Pokud vám tedy nějaký unikne, tady ho určitě najdete.

Pokémoní karty jsou u nás velice populární nejen jako hrací karty, ale hlavně jako sběratelský předmět. Protože dobře víme, že spoustu z vás karty také prodává nebo vás prostě jenom zajímá, jakou má vaše sbírka přibližně cenu, připravili jsme pro vás v karetní části Poképedie seznam většiny karet s jejich cenou podle webů TCGplayer a Cardmarket. Nechybí ani možnost vyhledávání podle jména Pokémona a čísla karty.


Vydáno: 24.12.2021 16:01 | 
Přečteno: 754x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.