×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Druhá zpráva od profesora Willowa!

Pokémon GO - Druhá zpráva od profesora Willowa!Profesor Willow nás informuje o jeho dalších objevech ohledně Mysterious Device!

Aktualizace Rakeťáků a Special Research, který s ní přijde se nezadržitelně blíží. Nejen, že už jsou tyto změny v aktulizaci 0.159.0 (psali jsme zde), ale hlavně profesor Willow přichází už s druhým emailem, ve kterém nás seznamuje se svými objevy (první najdete zde). Tentokrát přichází s prototypem Rocket Radaru, ale ani z této jeho zprávy jsem se nedozvěděli nic moc nového. Pokud jste náš první článek, který obsahoval nejvíce informací, doporučuji si ho přečíst.

Date: 10/24/19

Subject: [Willow Report] Early Rocket Radar Prototype

We’re getting closer to finding another use for these Mysterious Components. I’ve been developing a prototype for something I call the Rocket Radar by combining several of the components together, but it’s still not functioning as intended.

I believe that if I can create a functioning prototype of this Rocket Radar, we might be able to use Team GO Rocket’s own technology to find out where their hideouts are. While it’s relatively easy to find Team GO Rocket Grunts (the PokéStops they hack become noticeably discolored and have a glitch-like appearance), we’ve had a difficult time finding where the Team GO Rocket Leaders—or even Giovanni—are hiding.

These Mysterious Components hold the key to making this Rocket Radar work. I know we can uncover where the Team GO Rocket higher-ups are hiding. I need to rally our team leaders to dig further into this.

—Professor Willow

Vydáno: 24.10.2019 19:34 | 
Přečteno: 499x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Team GO Rocket:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.