×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Expansion Pass - shrnutí

Pokémon Sword and Shield - Expansion Pass - shrnutí

Pojďme si přehledně a na jednom místě shrnout základní informace k Expansion Pass.

img

V lednovém Pokémon Direct byl oznámen příchod Expansion Pass pro hry Pokémon Sword a Shield. Bude obsahovat dvě DLC: The Isle of Armor a The Crown Tundra. Jedná se o náhradu nových her ze stejné generace. Znamená to také, že nebudete muset hrát od znovu, ale budete moct pokračovat se svými Pokémony.

Kdy se Expansion Pass dočkáme a kolik bude stát?

Už teď je možné Expansion Pass zakoupit v Nintendo eShop za 749 Kč. Nutno zdůraznit, že se kupuje zvlášť Pokémon Sword Expansion Pass a zvlášť Pokémon Shield Expansion Pass.

DLC The Isle of Armor bude vydáno v červnu 2020 a DLC The Crown Tundra na podzim 2020.

Odměna za předobjednávku

Pokud si Expansion Pass koupíte ještě před vydáním prvního DLC, dostanete uniformy s Pikachu a Eevee.

img
img

Co DLC obsahují

DLC do hry přidají více než 200 Pokémonů, některé nové a spoustu Pokémonů z předchozích generací. Nebudou chybět ani další Galar formy a noví legendární Pokémoni. Čekají nás také nové Gigantamax formy startovních Pokémonů. Nebudou chybět ani noví rivalové. V The Crown Tundra navíc přijde speciální co-op mód, ve kterém budeme bojovat proti Dynamax legendárním Pokémonům. A samozřejmě nás také čeká nový příběh! Kdybych tu všechno dopodrobna vypsal, už bych tomu nemohl říkat shrnutí, takže pro více detailů vás odkážu na články zaměřené na obsah The Isle of Armor a The Crown Tundra.

Co hráči, kteří si DLC nekoupí?

Pokud se rozhodnete DLC nekoupit, dostanete zdarma aktualizaci, která vám rozšíří Pokédex o Pokémony z DLC. Budete je moct získat od hráčů z DLC pomocí tradů. Až bude spuštěn Pokémon Home, bude je také možné přenést odsud.

Malá ochutnávka už dnes!

Už nyní si můžete stáhnout aktualizaci, která vám umožní okusit trochu z obsahu DLC. Po jejím stažení se totiž na Wedgehurstkém nádraží můžete setkat s vaším budoucím rivalem z The Isle of Armor a také chytit Galar verzi Slowpoke.

img

Trailer


Vydáno: 12.1.2020 20:17 | 
Přečteno: 1153x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.