×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 06. 2022 - Pikachu (TCG)

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 06. 2022 - Pikachu (TCG)

Na žádného Pokémona nemířila záře reflektorů častěji. Je tu Pikachu Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Probíhá event zaměřený na Pokémony, kteří se objeví v chystané karetní expanzi inspirované Pokémon GO. V ní nebude chybět ani Pikachu a navíc se speciální čepičkou. Právě v této variantě ho budeme moct chytat také během Pokémon Spotlight Hour v úterý 28. června 2022 od 18:00 do 19:00. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Pikachu je elektrický Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Raichu a nižším vývojovým stádiem jménem Pichu. Jde o suveréně nejznámějšího Pokémona a také tvář samotné značky. Není proto divu, že jsme se mu při příležitosti Pokémon Spotlight Hour věnovali už třikrát (15. 12. 2020, 23. 02. 2021 a 28. 11. 2021). Někdo by si proto mohl myslet, že o této elektrické myši už nemáme co říct. Omyl!

Tentokrát se zaměříme na ocas. Ten je pro Pikachu velice důležitý a nechává ho vždy nahoru, protože pomocí něj monitoruje své okolí. Díky tomu se ale někdy může stát, že mu do něj uhodí blesk. Pikachu svůj ocas využívá ale také k pozdravu s ostatními Pikachu. Pozdrav vypadá tak, že se Pikachu dotknou ocasy a vymění si trochu elektřiny. Pokud byste se pokusili dát Pikachu ocas dolů, naštve ho to a to rozhodně nechcete. Když se totiž Pikachu naštve, vypustí všechnu uloženou elektřinu. O tom se dobře přesvědčil i sám Ash Ketchum a spoustu jeho přátel.

Inspirací pro jeho vznik byla kombinace myši a veverky, která si schovává jídlo ve tvářích. Jeho tvůrkyně prozrazila, že původně šlo o stvoření podobné japonskému cukroví jménem daifuku s ušima (daifuku je sladký plněný rýžový koláček). Z tohoto návrhu nakonec zůstaly jen černé špičky jeho uší. Zajímavé je, že jméno Pikachu je ve všech jazycích prakticky stejné. Jde o složení japonských slov pikapika (vyjádření lesku nebo třpitu) a chūchū (zvuk pískání myši).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Ampharos, Manectric
Pokémon: Pikachu (TCG)
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#025 - Pikachu

shiny

#025 - Pikachu

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 27.6.2022 23:53 | 
Přečteno: 1865x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.