×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Další informace k druhému DLC Crown Tundra

Pokémon Sword and Shield - Další informace k druhému DLC Crown Tundra

Kromě informací k DLC Isle of Armor jsme se toho hodně dozvěděli i o Crown Tundra. Včetně typů nových legend!

Už je to nějakou dobu, co nám bylo oznámeno, že hry Pokémon Sword a Pokémon Shield dostanou hned dvě DLC. První z nich, pojmenované Isle of Armor vyjde už 17. června 2020. Druhé DLC pojmenované Crown Tundra vyjde na podzim 2020. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, tak si je pojďme projít. Pokud jste nečetli naše předchozí články, určitě vám doporučujeme si je přečíst zde a zde. Protože novinek je hodně, rozhodli jsme se článek rozdělit do dvou a v každé části se věnovat jen jednomu DLC. V tomto se zaměříme na Crown Tundra. Článek o Isle of Armor najdete zde.

Video

Novinky z Crown Tundra

Regitrio se rozrůstá

Trojci Regice, Regirock a Registeel se často přezdívá Regitrio, ale nyní k nim přibudou další dva Regi Pokémoni!

Regieleki

Regieleki

Prvním příchozím Regi Pokémonem je elektrický Regieleki. Jeho tělo je téměř úplně celé z elektrické energie a údajně by jeho elektrické útoky měly být silnější než kteréhokoliv elektrického Pokémona. V dávných dobách byl údajně vložen do speciálního vybavení, které izoluje energii, aby měli lidé kontrolu nad jeho sílou.

Regieleki s útokem Thunder Cage

Jeho speciálním útokem je Thunder Cage, elektrický útok, který nejen ubere soupeři výdrž, ale také ho uvězní v elektrické kleci, takže dostává další poškození další 4 až 5 tahů a nemůže utéct ani být vyměněn.

Regidrago

Regidrago

Druhým přírůstkem do Regi rodiny je dračí Pokémon Regidrago. V jeho středové část se skládá z krystalizované dračí energie. Díky tomu jsou jeho dračí útoky silnější než útoky kohokoliv jiného. Podle pověsti ho vytvořil Regigigas a mělo jít o celého draka, ale protože Regigigasovi došly kristaly, zůstala nakonec jen hlava a lidé ve strachu z destrukce Regidrago uvěznili v chrámu.

Regidrago s útokem Dragon Energy

Jeho speciálním útokem je Dragon Energy, při kterém Regidrago z dračí tlamy vypustí paprsek dračí energy. Čím víc výdrže soupeř má, tím silnější tento útok je.

Galar formy legendárních ptáků

Articuno, Zapdos a Moltres jsou jedni z nejznámějších legendárních Pokémonů a nyní dostávají nové Galar formy.

Galar Articuno

Galar Articuno

Galarská varianta ledového a létajícího Pokémona Articuno z regionu Kanto je psychyckého a létajícího typu. K létání údajně téměř vůbec nevyužívá křídla, ale své psychické síly.

Galar Articuno s útokem Freezing Glare

Útok typický pro tohoto Pokémona je Freezing Glare. Jde o psychický útok, při kterém Articuno vystřelí z obou očí paprsek, který znehybní soupeře.

Galar Zapdos

Galar Zapdos

Také Zapdos změnil v Galaru svůj typ. Z elektrického a létajícího Pokémona se stal bojový a létající Pokémon. Má velice silné nohy, díky kterým je rychlý a schopný uštědřit soupeři pořádný kopanec. Jeho křídla však zdá se zakrněla, takže na létající typ toho moc nenalétá.

Galar Zapdos s útokem Thunderous Kick

Jeho útokem je Thunderous Kick. Jde o bojový útok, při kterém se Zapdos bleskurychle přiblíží k soupeři a nakopne ho. Tento útok také snižuje protivníkovu obranu.

Galar Moltres

Galar Moltres

I ohnivý a létající Moltres se dočkal své Galar formy, která je temného a létajího typu. V Galar formě je schopen ze svého protivníka doslova vysát energii. Když kolem sebe rozprostře svou auru, mnoho Pokémonů se k němu není schopno ani přiblížit.

Galar Moltres s útokem Fiery Wrath

Jeho speciálním útokem je Fiery Wrath. Jde o temný útok, při kterém Moltres změní svůj vztek na ohni podobnou auru a zaútočí s ní. Tento útok může způsobit, že soupeř nebude schopen další tah zaútočit.

Nové funkce

Dynamax Adventures

Dynamax Adventures

Spolu s dalšími třemi trenéry se budete moct vydat na Dynamax Adventure, ve kterém budete prozkoumávat podzemní Pokémon Deny s šancí, že narazníte na Dynamax Pokémona. Už dříve bylo oznámeno, že toto bude způsob, jak získat některé ze starších legendárních Pokémonů.

Galarian Star Tournament

Galarian Star Tournament

V průběhu vaší cesty Crown Tundrou se vám odemkne možnost účastnit se turnaje hvězd ve městě Wyndon. Budete zde moc bojovat s trenéry, které jste na své cestě potkali, ale také se s nimi spojit proti ostatním a bojovat v soubojích dva na dva.


Vydáno: 3.6.2020 14:03 | 
Přečteno: 1572x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.