×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Datum vydání a další novinky ohledně prvního DLC

Pokémon Sword and Shield - Datum vydání a další novinky ohledně prvního DLCVydání prvního DLC se blíží a my už víme, kdy to přesně bude, a nejen to!

Už je to nějakou dobu, co nám bylo oznámeno, že hry Pokémon Sword a Pokémon Shield dostanou hned dvě DLC. První z nich, pojmenované Isle of Armor vyjde už 17. června 2020. Druhé DLC pojmenované Crown Tundra vyjde na podzim 2020. Kromě datumu vydání jsme se dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí, tak si je pojďme projít. Pokud jste nečetli naše předchozí články, určitě vám doporučujeme si je přečíst zde a zde. Protože novinek je hodně, rozhodli jsme se článek rozdělit do dvou a v každé části se věnovat jen jednomu DLC. Článek o Crown Tundra najdete zde.

Video

Novinky z Isle of Armor

Nová Galar forma - Slowbro

Galar Slowbro

Galar forma Slowpoke už ve hře je a s tímto DLC do hry přijde také jeho vývoj, Galar Slowbro. Jde o jedový a psychiký typ. Jedovým typem se údajně stal kbůli chemickým reakcím způsobeným Shellderovým koustnutím. Pokud se navíc Shellder zakousne hlouběji, začne Slowbro pobíhat po okolí a máchat rukama, což z něj dělá velice nebezpečného Pokémona.

Galar Slowbro používající útok Shell Side Arm

Jeho důležitým útokem je Shell Side Arm. Jde o útok jedového typu, při kterém vystřejí jed ze špičky Shelldera, kterého má na ruce.

Gigantamax Venusaur

Gigantamax varianta Venusaur

Bulbasaurova vývojová linie se do hry dostává teprve s tímto DLC a jako Venusaur hned bude moct získat Gigantamax formu. V ní okvětní listy jeho květiny vyrostou tak, že ho v podstatě celého zakryjí. Jeho Gigantamax útokem bude G-Max Vine Lash. Půjde o travní útok, který nejen způsobí velké poškození, ale pokud soupeř není travní Pokémon, bude mu ubližovat ještě další čtyři tahy.

Gigantamax Blastoise

Gigantamax varianta Blastoise

Po příchodu Bulbasourovi linie už by nám z starterů z Kanta chyběl jen Squirtle a jeho vývoje. I ty však v rámci prvního DLC do hry přijdou. A Blastois stejně jako Venusaur bude moct získat Gigantamax formu. V ní mu na krunýři vyroste 12 velkých děl obklopujících obří středové dělo. Jeho Gigantamax nepřekvapivě souvísí právě s těmito děly a jmenuje se G-Max Cannonade. Podobně jako Venusaurův G-Max Vine Lash i tento útok způsobí Pokémonům, kteří nejsou vodního typu, poškození i příští 4 tahy.

Urshifu - útoky a Gigantamax

O novém legendárním Pokémonovi Kubfu a jeho vývoji na dvě varianty Urshifu jsme už psali v minulém článku. Nyní se ale dozvídáme, jaké útoky budou pro tyto formy typické a také jak budou vypadat jako Gigantamax.

Útoky

Single Strike Style Urshifu s útokem Wicked Blow

Urshifu se Single Strike Style bude mít útok Wicked Blow. Půjde o mocný úder, který bude vždy krityckým zásahem a bude ignorovat změny statistik soupeře.

Rapid Strike Style Urshifu s útokem Surging Blow

Urshifu s Rapid Strike Style bude mít útok Surging Strikes. Půjde o tři útoky v řadě, které vždy skončí kritickým zásahem a také budou ignorovat změny statistik soupeře.

Obě varianty navíc budou mít Ability Unseen Fist, kterou mohou mít pouze Urshifu. Umožní jim udělit soupeřovi poškození útoky s přímým kontaktem, i když soupeř použije obranný útok, jako je například Protect.

Gigantamax

Gigantamax Single Strike Style Urshifu
Gigantamax Rapid Strike Style Urshifu

Gigantamax varianty budou zbarvené podle toho, ve které věži se Kubfu vyvinul v Ushifu. Temná Single Strike varianta získá útok G-Max One Blow a vodní Rapid Strike varianta získá G-Max Rapid Flow. Oba tyto útoky dají nepřítely poškození, i když se brání útoky jako Max Guard nebo Protect.

Nové funkce

Cram-o-matic

Cram-o-matic

V dojo najdete tento speciální přístoj, do kterého dáte 4 předměty a on z nich vytvoří jeden nový. Můžete takto získat Pokébally, PP Up a další předměty. Některé kombinace by vám měly dát vzácné předměty. Z toho lze také usuzovat, že kombinace budou víceméně pevně dané.

Max Soup

Max Soup

Max Soup je speciální polévka ze vzácných surovin, kterou když sní Pokémon se skrytým talentem, získá možnost Gigantamaxu. To znamená, že někteří Pokémoni, kteří s vámi již cestují mohou získat schopnost změnit se na Gigantamax.

Útoky od tutorů

Na ostrově budete moct potkat učitele, kteří výměnou za rudu Armorite naučí vaše Pokémony nové útoky. Tuto rudu bude možné získat na ostrově mimojiné v Max Raid soubojích.

Burning Jealousy

Zatím byly oznámeny dva nové útoky, které půjde získat tímto způsobem. Prvním z nich je Burning Jealousy. Jde o ohnivý útok, který dá poškození všem soupeřům a zapálí všechny Pokémony, kteří si v tomto tahu vylepšili statistiky.

Grassy Glide

Druhým útokem je Grassy Glide, travní útok, který má vysokou prioritu, když se využije na travnatém území. To znamená, že na trávě s největší pravděpodobností zaútočí první.

Nový typ soubojů

Restricted Sparring je název nového typu soubojů, ve kterém budete moct využívat jen některé typy a nebo budete muset bojovat za určitých podmínek. Jde o snahu přinutit nás bojovat nejen s našimi šesti vyvolenými Pokémony.


Vydáno: 3.6.2020 1:52 | 
Přečteno: 1044x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.