×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Kupte Pokémon Red a Blue 1 celé září 2022 se slevou!

Pokémon Manga - Kupte Pokémon Red a Blue 1 celé září 2022 se slevou!

Pokémon Red a Blue se slevou 23% v knihkupectví Knihy Dobrovský!

Titulní obrázek článku

Pokud jste si ještě první díl Pokémoní mangy, Pokémon Red a Blue 1, nekoupili nebo ho chcete koupit někomu jako dárek, teď je na to skvělá chvíle. Knihkupectví Knihy Dobrovský totiž na celé září 2022 vyhlásilo slevy na mangu a komiksy a jedním z těchto zlevněných kousků je i kniha Pokémon Red a Blue 1.

Slevy platí v prodejnách i na eshopu a ušetřit můžete až 40%. V případě Pokémon Red a Blue 1 je to přibližně 23% oproti běžné ceně na eshopu nakladatelství CREW a knihu tak můžete koupit za 159 Kč. Kompletní seznam všech komiksů a knih mangy najdete zde a nechybí na něm i další velice populární série jako Naruto, My Hero Academia, Berserk nebo řada komiksů ze světa Marvelu.

Co je Pokémoní manga?

Jde vlastně o japonský komiks s Pokémony, který u nás vychází v češtině. Na rozdíl od jiných komiksů se tady děj od toho, který známe v seriálu hodně liší, protože Pokémoní manga se inspiruje dějem her na konzole. V prvním příběhovém úseku sledujeme postavu Reda, který se chce podobně jako Ash Ketchum v seriálu stát tím nejlepším. Uvidíme také známé postavy jako jsou profesor Oak nebo Misty a role záporáků se zhostí Rakeťáci, kteří tady ale nejsou zdaleka takoví slaboši jako v seriálu.

Proč tomu říkáme manga, když je to komiks? Manga je japonský komiks, který se více zaměřuje na osobnosti postav. Největší rozdíl je v tom, že v manze začínáte číst v pravém horním rohu a postupujete směrem doleva a dolů. Nemusíte se ale bát, člověk se brzy tak zabere do děje, že na rozdíl ve směru čtení si už ani nevzpomene.

Na Pokémaniaku pravidelně po vydání každé knihy ze série připravujeme recenzi. Odkazy na první 4 z těchto recenzí najdete zde:


Vydáno: 6.9.2022 13:47 | 
Přečteno: 1092x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.