×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Výročí 25 let Pokémonů - kompletní průvodce

Výročí 25 let Pokémonů - kompletní průvodce

Kdo by to byl řekl, Pokémoni jsou tu s námi už 25 let a tak nás čeká oslava, kterou vás provedeme!

Svět Pokémonů má své kořeny v Japonsku, kde 27. února 1996 vyšly hry Pocket Monsters Red a Green. Otcem Pokémonů je Satoshi Tajiri, který jako malý rád sbíral hmyz a když viděl konzoli Game Boy, rozhodl se umožnit zažít tu zábavu i ostatním. A to byl základ vzniku Pokémonů! Pokémoni zažili velký úspěch a v roce 1998 už byli na cestě do USA a o rok později i k nám.

Od té doby byli Pokémoni všude, v televizi, v kinech, v mobilech, na kartách, všech konzolích od Nintenda, tričkách a zkrátka kdekoliv vás napadne. Nyní je to už 25 let a tak nás čeká oslava.

Očekáváme, že si pro nás Pokémon Company připravila dávku novinek, oznámení a eventů, takže aby vám nic neuniklo, připravili jsme tohoto průvodce, ve kterém najdete informace o všem, co se děje a bude dít. O všem budeme informovat také na naší Facebookové stránce, tak nás sledujte i tam!

Pro velké novinky budeme vytvářet samostatné články a zde na ně budou odkazy. O menších novinkách budeme informovat jen zde a na Facebooku.

Manga

img

Probíhá soutěž o kompletní triologii mangy Red a Blue! Další informace

Hry

Pokémon Sword a Shield

img

Byl zveřejněn kód P25MUS1C, za který získáme do Pokémon Sword a Shield Pikachu s útokem Sing, který normálně nelze získat. Získat se dá přes Mystery Gift -> Get a Mystery Gift -> Get with Code/Password v menu hry. Platí do 25. března 2021.

img

Ve Wild Area můžete získat Gigantamax Pikachu z Max Raid soubojů. Bude tam až do 28. února 2021 00:59.

Pokémon GO

img

V Pokémon GO probíhá oslava regionu Kanto už celý týden a v neděli nás čeká Kanto Raid Day.

Pokémon Masters EX

img

Do Pokémon Masters EX přichází šampion Leon a s ním i nový příběhový event a 2 Scout, ze kterých je možné do 17. břena 2021 07:59 získat Sync Pair Leon s Charizardem a Marnie s Morpeko.

Pokémon Café Mix

img

Až do 29. února 06:59 získáme za přihlášení do hry 2 500 zaltých žaludů.

Nové hry

img

Ještě v roce 2021 se dočkáme remaku her ze 4. generace v podobě her Brilliant Diamond a Shining Pearl. Další informace

img

V roce 2022 vyjde druhá hra z regionu Sinnoh jménem Pokémon Legends - Arceus, která se podívá do minulosti regionu. Další informace

img

Pokémon Company odhalila další funkce, které budou ve hře New Pokémon Snap. Další informace

Hudba

img

Post Malone nahrál k výročí Pokémonů cover verzi Only Wanna Be with You od skupiny Hootie & the Blowfish. Poslechnout si ji můžete zde.

img

V neděli 28. února 2021 měl Post Malone od 01:00 13 minutový virtuální živě streamovaný koncert. Jeho záznam můžete shlédnout na YouTube.


Vydáno: 26.2.2021 12:20 | 
Přečteno: 1274x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.