×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Obálka a datum vydání Pokémon Red a Blue 6!

Pokémon Manga - Obálka a datum vydání Pokémon Red a Blue 6!

Kdy se dočkáme šestého svazku komiksu Pokémon Red a Blue!

Titulní obrázek článku

Už jste četli 5. díl Pokémoního komiksu Pokémon Red a Blue? Pokud ano, určitě vás zajímá, do kdy si musíte na poličce udělat místo na další díl. Vydání Pokémon Red a Blue 6 je aktuálně naplánováno na 8. listopadu 2021 a my se už teď můžeme podívat na synopsi a také obálku, která se tentokrát zbarví do zelena.

Oficiální synopse: Blaine s Bluem dorazili na Šarlatový ostrov, kde má být ukryta základna Elitní čtyřky. Tam na ně ovšem čekalo překvapení v podobě bývalých nepřátel, tria rakeťáckých vůdců! Mezitím se do boje připravují také Yellow, Green a Bill. Dokáže všech osm trenérů spojit své síly a úspěšně se Elitní čtyřce postavit?!

Hned, jak začne předprodej 6. knihy, budeme o tom samozřejmě informovat nejen zde na webu, ale také na našem Facebooku a Instagramu. Pokud vám náhodou ještě některý ze svazků chybí, můžete ho sehnat na eshopu nakladatelství CREW nebo v prakticky kterémkoliv knihkupectví.

Pokud máte kamaráda či kamarádku, kteří mají rádi Pokémoní svět, vzkažte jim, ať mangu určitě zkusí! A jestli snad sami pochybujete, můžete si sami přečíst některou z našich recenzí: 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl a 5. díl.

img

Vydáno: 6.10.2021 10:37 | 
Přečteno: 1084x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.