×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Diskuze rss

Diskuze slouží jen pro rychlé dotazy a příspěvky, které nevyžadují sálodlouhé debatování. Pokud si nejste jisti, zda píšete na správné místo, raději nahlédněte do fóra.

Prosím přečtěte si nejprve pravidla.

Přidat příspěvek >

icon , - odpovědět
avatar
Dobrý den, po vytvoření female postavy a následném znovupřihlášení se postava změnila na male. Neví někdo, co s tím?
icon , Pokémon/ Palworld odpovědět
Ricmont
Web Indiana vydal článek o celé záležitosti s Palworldem. V tomto článku zmiňuje, že hráči již 10 let chtějí by takto Pokémon hry vypadali. A proto se chci vás jako naši komunity zeptat. Chtěli byste aby Pokémon hry byly víc jak Palworld?
icon odpověděl(a)
LukysDD
Za mě nevím beru to jako jinej žánr. Myslím si že Pokémoni v podobě Scarlet atd... Jsou svým způsobem originál. Ale chtělo by to více remasterů. Starých regionu. Protože to poslední spamovani Sinnohu už mám dost.
icon , - odpovědět
avatar
Zdravím, chci se zeptat jak se dá splnit úkol z A Route to New Friendship . Je to úkol Exchange a Gift with Mateo at the end of a Route. Děkuji za případné odpovědi nebo rady.
icon odpověděl(a)
avatar
https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-along-the-routes-pruvodce-eventem

Dojít na konec routy a tam na konci v pokéstopu/gymu čeká Mateo a s ním si pak vyměnit dárek.
icon , Campfire team up odpovědět
avatar
Nevím jestli to je možné, ale jde se připojit přes Campfire do zahraničního RAIDu? Na Pokémona, který je jen na určitých místech, např. Uxie, Mesprit, Azelf.
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, pokud se něco nezměnilo, tak Campfire hledá vzdálené raidy jen ve vašem blízkém okolí s tím, že rozsah se liší podle toho, jaká je ve vašem okolí hustota obyvatelstva.
icon odpověděl(a)
avatar
Já se připojuji přes komunitu na FB. Např. Pokemon GO Global Raid Hub 1
Jsou tam příspěvky s čísly trenérů a když jste rychlí, tak se vám podaří si přidat nového přítele a on vás pozve na raid.
icon , Mezinárodní reidy odpovědět
avatar
Prosím o radu jak se připojit do mezinárodního reidu.. nenašel jsem návod jak se připojit... děkuji předem za radu
icon odpověděl(a)
avatar
Do zahraničního raidu se dá dostat pouze na pozvání od někoho, kdo je poblíž gymu a má tě mezi friends. Takže prvním krokem je přidat si takového hráče a pak čekat na invite. K připojení pak bude třeba mít k dispozici tzv. remote raid pas (modrý). Jsou aplikace, které takto hráče propojují (např. Pokegenie), nebo webové stránky (např. gishan.pokemongo(dot)net).
icon , - odpovědět
Raptor
Docela dost by mně zajímalo, proč má někdo potřebu čistit gymy a nechávat je potom bílé, neobsazené. Chápu že se to někdy stane, že má obsazených 20 a do dalšího se nevejde, to se stává i mně. Ale pak už toho nechám a další gymy nečistím, až se mi zase uvolní místo. Ale když někdo za sebou nechává jeden bílý gym za druhým, tak tohle nepochopím. Žádný užitek z bělení gymů není, nic za to nikdo nedostane, logiku dle mně bělení gymů absolutně nemá. Pokud se tu nějaký "bělič" najde, tak by mne zajímalo jaké má k tomu důvody. Nechci se tímto příspěvkem do nikoho navážet, jen mně to prostě zajímá.
icon odpověděl(a)
avatar
Předpokládám, že za boje v gymu má body na zvýšení úrovně Gym Badge i když ho nemůže (nebo nechce) obsadit.
icon , - odpovědět
Raptor
Někdy se mi při sólovaní Mega raidů stane, že mi vyskočí hláška "čas vypršel" v době, kdy třeba ještě 5 vteřin zbývá. Boss už má zdraví prakticky na nule, takže bych ho během té chvíle doklepl, ale nemůžu, když to tohle ohlásí ještě než doběhne časomíra. Zajímalo by mně jestli je to bug, nebo zas nějaké levárna Nianticu.
icon odpověděl(a)
koca2000
Dá se říct, že jde o bug, ale je tu s námi už snad od příchodu raidů do hry. Jde o problém synchronizace mezi serverem a hrou, ale proč to Niantic ještě nevyřešil netuším. Prý jsou v takovém případě ochotní vrátit Raid Pass.
icon , Pts odpovědět
avatar
Teď je v pokenstopech nějaká soutěž kde lze vložit pokémona- vanillite - a pořadí je dle velikosti pts - nevím co to je a jak tu velikost ovlivnit..a kde tu hodnotu pts při chycení zjistím
icon odpověděl(a)
koca2000
Počet bodů v PokéStop Showcase je pro Pokémona po jeho chycení pevně daný. Odvíjí se totiž od především od jeho výšky a částečně váhy a IV. Vliv má také to, jestli je Pokémon XXL. Všechny tyto parametry se nedají nijak ovlivnit. Hodnota se bohužel objevuje pouze v PokéStop Showcase a po chycení se jinak zjistit nedá.
icon , Pts odpovědět
avatar
Co je u Pokémona pts? Dá se nějak zvýšit?K čemu je? Co značí? Děkuji za odpověď
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, abych mohl rozumně odpovědět potřeboval bych znát nějaký kontext. Například na jakou hru se ptáte.
icon odpověděl(a)
avatar
Pts je zkratka points, což jsou body.
icon , Ocenění odpovědět
avatar
Prosím Vás , dělá se někde ocenění kartiček . Popřípadě kde a kdy ? Děkuji za odpověď ????
icon , Dotaz odpovědět
LukysDD
Zdravím chtěl jsem se zeptat proč se neaktualizují zprávičky. Můžu třeba pomoci pokud by jste měli zájem. Děkuji za odpověď přeji krásný den
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, bohužel jsem se teď k nim už nějakou dobu vůbec nebyl schopen dostat. Pomoc bych uvítal, ale náš systém na to není připravený (v budoucnu bych to chtěl určitě změnit, ale také to vyžaduje čas). Jediná možnost, která mě aktuálně napadá je, že byste mi je posílal do vzkazů. I to by určitě pomohlo.
icon , - odpovědět
Raptor
Zajímalo by mně, kdy konečně opraví tlačítko "Ready!" u raidů. Když chci dělat raid sám, tak nefunguje.
icon odpověděl(a)
koca2000
Neopraví, to není chyba, ale záměr.
icon odpověděl(a)
Raptor
Hm, to by mně zajímalo co má být tím záměrem. Když přeci vím, že se mnou nikdo další hrát nebude, tak proč musím vystát celý ten odpočet? Dost to zdržuje, tak jsem se zaradoval, že to konečně budu moct uspíšit a přitom se vlastně nic nezměnilo.
icon odpověděl(a)
avatar
Rozhodli se (v Nianticu), to přidají spolu s "heal all" tlačítkem. Ale já jsem si toho zatím nevšiml.
icon , titulky odpovědět
avatar
Zdravim jak stahnu titulky nikde nevidim odkaz na stazeni. jedna se o 1.serii
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, vzhledem k tomu, že první série měla dabing, tak k ní titulky nikdo nevytvářel.
icon , ulozto odpovědět
avatar
na uložto sú všetky súbory či už ide o videa obrázky alebo hudbu.zrazu označene ako súkromné a nedajú sa stiahnuť nedá sa ani komunikovať z majitelmi súborov aby ich otajnili nevie niekto prečo? 6
icon odpověděl(a)
koca2000
Nepatří to sice sem k nám do diskuze, ale ulozto od 1. 12. 2023 změnilo podmínky využívání služeb a již neumožňuje sdílet soubory, aby nebylo v rozporu se zákonem.
icon odpověděl(a)
jirka
tím pádem je uložto k ničemu
icon odpověděl(a)
patrik1177
Tak doba se mění, už před pár lety zde bylo strašení, že se začne bojovat proti nelegálnímu obsahu, a to postupně přichází. Zatím existují i jiné možnosti kromě uložto, ale je pravda, že uložto bylo u nás největší a nejznámější. A časem možná budou příklad uložto nuceny následovat i ostatní weby. Jen čas ukáže.
icon odpověděl(a)
Raptor
Ulozto byl jediný způsob jak se dostat k mnohým anime s českými titulky, či k mnoha vzácným a málo známým filmům, které u nás bylo nemožné legálně sehnat, zvlášť ještě v češtině. Drtivou většinu málo známých filmů, které nejsou "Made in USA" v česku prostě legálně neseženete, i kdyby jste se postavili na hlavu.
Streamovací platformy neuznávám, tam jsou většinou jen ty nejprofláknutější věci, moderní woke blbiny, člověk za to musí platit a stejně mu to navždy nezůstane. V tomhle měly dvd nespornou výhodu, to zaplatíte jednou a zůstane vám navždy.

Takže zrušení ulozta, beru jako vztyčený prostředníček pro všechny lidi, co měli zájem i o jinou tvorbu, než jen tu co momentálně "frčí"
icon odpověděl(a)
Ricmont
Uložto nikdo nezrušil. Jen teď funguje jako cloudového úložiště. Ty filmy a seriály tam pořád jsou. Jen se k nim dostane jen ten kdo je tam nahrál. A je otázka času kdy bude zbytek podobných služeb příklad uložto následovat. Protože pokud chtějí provozovat svoje služby v rámci EU tak musí dodržovat její legislativu.
icon odpověděl(a)
jirka
velká škoda měl sem na seznamu ješte spousta filmu ke stažení ješte že sem stihl stahnout tu 25 serii 2
icon , Bitvy odpovědět
avatar
Ahoj. Je hlášen nějaký problém s boji? Vždy se mi to sekne při posledním útoku

Tedy při módu party play, jinak to funguje
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, v souvislosti s Party Play ne, ale v GBL je hlášeno, že se někdy může stát, že když je poslední Pokémon poražen, tak se hra na chvíli zasekne.
icon odpověděl(a)
avatar
Já myslím, že nepočítali s tím, že by při plnění párty úkolů někdo chtěl bojovat....jenže mi chyběl jeden Pokémon a kolem vychytaný. Deset pokusů a vždy se to seklo úplně na dlouho a ještě to vždy započítalo jako prohru...to umějí

Vzhledem k tomu, že to jinak normálně funguje a jen při party up se to vždy sekne, nikoli občas, a úplně, že musím vypnout hru...to je chyba, která s tím party módem souvisí.

Otázka je, jestli to někdo opraví

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 42