×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Diskuze rss

Diskuze slouží jen pro rychlé dotazy a příspěvky, které nevyžadují sálodlouhé debatování. Pokud si nejste jisti, zda píšete na správné místo, raději nahlédněte do fóra.

Prosím přečtěte si nejprve pravidla.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


icon , - odpovědět
avatar
no to je špatné no.. skoro rok jim trvá nadabovat 42 dílů a já na to celý ten rok čekám a nakonec nic.. tak to mě dost zklamalo no ale co mám dělat.
icon odpověděl(a)
koca2000
Nejhorší na tom je, že ono už to nadabované možná dávno je, akorát prostě nepřišel "vhodný čas" to zveřejnit.
icon odpověděl(a)
avatar
tak pokud to maji davno nadabovane a nevydaji to 1 cervence tak nevim kdy jindy chcou dat ten vhodny cas. No ja budu maximalne tak jako velky fanousek doufat, protoze v japonstine s anglickyma titulkama to sledovat neni proste tak good jak normalne
icon odpověděl(a)
LilYanky
Možná to mají nadabované
ale je možné že jestli v UK to budou mít teď taky na part 1,2 a 3 tak je možné že jak to budou mít tak to šupnou v ČŘ což je asi cca za další rok.
Takže jak to tak počítám tak to asi budeme mít až v roce 2023 ale idk kdy
icon odpověděl(a)
Ricmont
Bohužel to že je něco nadabované neznamená že to může jít jen tak ven. Netflix který má distribuční práva mimo Japonsko musí držet dohodu. A ta určuje že série se musí pouštět do jednotlivých zemí postupně. A jelikož je Netflix hlavně anglická společnost tak jde první v anglicky mluvících zemí. A my musíme čekat až se odvysílá tam.
icon , Master Journeys odpovědět
avatar
Zdravím, je něco podložené že to výjde 1. července? já viděl již vše v japonštině, ale v češtině by to též bylo super tak se ptám.

Kdyžtak pro lidi co to chcou shlédnout s anglickýma titulkama v japonštině:
pokestream.xyz
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, oficiálně potvrzeného nic není. Jde pouze o náš odhad na základě vydání předchozí série.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Bohužel již teď mohu říct že je zřejmé že Pokémon Masters Journey se v 1.července neobjeví na Netflixu u nás. Netflix má sice připravenou kartu pro tuto sérii ovšem tyto karty si chystá i několik měsíců dopředu. Osobně bych počítal podzim či začátek příštího roku.
icon , Netflix a pokemon odpovědět
LilYanky
Dobrej,
Teď se koukám a vidím že už je v USA odvysílaný part 3.
Je možné že po part 4 bude journeys master na netflixu v česku?
Jen se tak ptám :D
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, 4. část nebude, protože Pokémon Master Journeys bylo v USA rozděleno pouze na 3 části. Kdy se série dostane na český Netflix zatím stále nebylo oznámeno.
icon , - odpovědět
avatar
Dobrý den,
Chtel bych se zeptat jestli nevíte proč odebrali pokemon sun and moon z netflixu?
Dekuji za odpověď
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý den, Netflixu vypršela vysílací práva a zřejmě se je rozhodl již neobnovovat. Totéž se v minulosti stalo se sériemi XY.
icon , - odpovědět
jirka
kdy bude 24 a 25 serie v češtine uz me to nebaví koukat v originalu
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, strašně rád bych řekl nějaké konkrétní datum nebo alespoň měsíc, ale zatím nic oznámeno nebylo a ani český Netflix k tomu zatím nesdělí žádné informace.
icon odpověděl(a)
jirka
ok
icon , pokemon odpovědět
avatar
pokut si to přečteš tak se dozvíš něco o Lilli [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon , Dotaz odpovědět
LukysDD
Zdravím snad neporuším zásady. Ale chci se zeptat. Hrajete někdo to mmorpg (Pokémon mmno3d) t kluci co na tom dělají by si zasloužili hype. Je tu někdo kdo to hraje? Díky za odpověď.
icon , - odpovědět
avatar
A mám ještě něco, je možné že Pokemon The movie: Síla jednotlivce jde najít i pod názvem the power of us? nebo je to jiný díl?
icon odpověděl(a)
koca2000
Pokémon Power of Us je v českém dabingu pojmenován Společně to zvládnem. Zmiňovaný film Síla jednotlivce je 2. film, který je v angličtině pojmenován Pokémon the Movie 2000: The Power of One.
icon , - odpovědět
avatar
Zdravím,
Mám takovou otázku, jsou na netflixu všechny serie? A mohl by mi někdo s tím poradit? Protože když jsem si dal třeba Pokémon Johto leaque nic mi to nenašlo, a když mi to našlo Pokémon Cesty nebo-li journeys tak tam ash začínal od znova s nějakým jiným kamarádem, mohl by mi prosím někdo vysvětlit jak to funguje? Předem děkuji za odpověď.
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, Pokémoni vychází už 25 let a obvykle fungovali tak, že Ash cestoval po jednom regionu s přáteli, které si zde našel. Po cca 3 sériích odcestoval do jiného regionu, našel si jiné přátele a s nimi cestoval. Podobné je to i v Pokémon Cesty, které se ale liší tím, že necestuje po jednom regionu, ale po všech. Na Netflixu jsou bohužel pouze 1. série a pak Journeys. Před pár měsíci tam byly ještě série Sun & Moon.

Snažíme se u nás na webu udržovat seznam všech sérií, které je možné na internetu sledovat (Kde sledovat v levém panelu). Bohužel většina sérií není v České republice a na Slovensku dlouhodobě dostupná. Na Amazon Prime Video se ale čas od času série střídají.
icon odpověděl(a)
avatar
Ještě chci dodat, proč když jsem se koukl na 1 a 2 díl Pokémon Cesty tak tam Ash začíná znovu? Jakože má desáté narozeniny a vybere si Pikachu.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ash nezačíná znovu. Pokračuje to dal v jeho hlavní linii. Může být matoucí to že první epizoda Cest je odehrává před první epizodou samotného seriálu
icon , Journeys master netfli odpovědět
LilYanky
Zdravím,
Chtěl bych se jen zeptat, když v UK neboli Anglii bude pokemon journeys master tak to taky bude i v ČŘ? Btw viděl jsem na to trailer že to bude na netflixu v UK. :D
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ano tato série se ukáže i u nás. Ovšem později než v UK.v UK a dalších zemích jsou vypouštění Pokémoni po částech. U nás je podobně vypouštěn Shaman king.U nás se tedy Pokémon Master Journeys objeví až bude seriál kompletně na Netflix v UK.
icon odpověděl(a)
LilYanky
Takže to může být příští rok nebo to bude ještě tenhle?
icon odpověděl(a)
koca2000
Doufáme, že letos, ale nedokážeme to odhadnout.
icon , - odpovědět
avatar
děkuji za předešlý odpověd, mám ale ještě jednu otázku (omlouvám se že tolik zdržuju) , mají něco filmy společné se serialem? nebo navazují nějak na sebe?
třeba když se kouknu na film a pak na seriál tak jestli kvůli tomu nebudu mít nějaký spoiler atp... díky moc za odpověd
icon odpověděl(a)
Ricmont
Filmy fungují spíše jako prodloužené epizody může se stát že ve filmu bude mít již Pokémona kterého v seriálu zatím nemá. Od 20 filmu jsi jsou vlastní časovou osou a na seriál nenavazují.
icon odpověděl(a)
koca2000
Jak píše Ricmont, 20. film byl první, který se seriálem neměl nic společného. Protože je nám jasné, že může být matoucí, kdy se na který film kouknout, vytvořili jsme před nějakou dobou časovou osu, která ukazuje, mezi které epizody jednolivé filmy přibližně patří: https://pokemaniak.cz/timeline
icon , - odpovědět
avatar
zdravím, jen jsem se chtěl zeptat jestli se dá sehnat český dabing na série 5,6,7 atp
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, k sériím 5 - 9 dabing nikdy nevznikl a jediná existující česká lokalizace jsou tedy titulky, které jsou dostupné tady u nás na webu.
icon , Nové díly odpovědět
LukysDD
Zdravím nevíte jestli se už budou přidávat nové díly na Netflix?
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, bohužel zatím nemáme žádné nové informace.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tento měsíc chystá Netflix vypustit třetí část v US + státy kde má práva. U nás bude 24.serie dostupná až bude kompletní v zemích kde se teď vysílá.
icon , Dotaz odpovědět
LukysDD
Zdravím nedá se někde už dohledat jak bude vypadat další generace Pokémonů že Scarlet a Violet? Díky
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, zatím byl prozrazen jen vzhled startovních Pokémonů.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Dá se předpokládat že detaily o regionu i samotných Pokémonech se budou odhalovat na Pokémon Directu.
icon , Referral kody odpovědět
avatar
ahoj chtěl bych se zeptat jestly je proti pravidlům Pokemon Go vytvářet více učtu abych získal odznak "Friend Finder"? ale ne získával odměny
Možná to je hloupá otázka ale jinak nevim jak ten odznak získat 8
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, v podmínkách hry je, že mít více účtů se považuje za cheatování a může být postihováno. Reálně jsem ale zatím neviděl, že dostal za to někdo ban, pokud neměl těch více účtů na jednom telefonu.

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 31