×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Diskuze rss

Diskuze slouží jen pro rychlé dotazy a příspěvky, které nevyžadují sálodlouhé debatování. Pokud si nejste jisti, zda píšete na správné místo, raději nahlédněte do fóra.

Prosím přečtěte si nejprve pravidla.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


icon , Trainer kód odpovědět
avatar
Hledám přátelé 437454118644
icon , Legends arceus odpovědět
kauf1andakcz
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně pokémon legends arceus zda si tuto hru mohu zahrát i na nintendo switch.
Děkuji
icon odpověděl(a)
LukysDD
Ta hra je jedině na Switch
icon , Kyogre odpovědět
avatar
Zdravím, dokáže ma niekto pozvať s mojimi 3 účtami na Kyogreho? EDIT: Tak už mám. Našiel som túto dobrú stránku https://pokemongo.gishan.net/friends/profile/raids
Ak by mal niekto málo aktívnych RAID friendov, napíšte si o friend kódy. 5* a Mega Raidy zvládam sám, nie je problém vypomôcť po predchádzajúcom dohovore.
icon , Padání pogo odpovědět
pali
Ahoj už druhý den mi pogo po přihlášení okamžitě spadne.. neví někdo jak to vyřešit? Zkusil sem hru přeinstalovat ale nepomohlo to ..
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, Nianticu se nepovedla aktualizace a řadě hráčů to teď přesně takhle padá. Bude to chtít počkat na další aktualizaci, která to opraví.
icon odpověděl(a)
avatar
Dcera ma starší telefon s menší RAM, tak jí při přechodu na přihlašovací stránku v prohlížeči android ukončí pogo aplikaci, takže se asi nepředá zpět potvrzení a po restartu aplikace už neslinkuje odpověď s počátečním kódem autorizace, nebo tak něco. Ale přišli jsme na to, že když telefon restartujeme, aby byla RAM co nejmíň zaplácaná, pustíme pogo, tak se pogo při tom přechodu na přihlášení neukončí a příhlásení se povede. Pak je zase pár dní klid. Padá to asi už přes měsíc.
icon , Omylem smazany pritel odpovědět
avatar
Omylem jsem smazala druihvc, nemate nekdo jeji kod. Dekuji.
icon , - odpovědět
avatar
Dobrý den, po vytvoření female postavy a následném znovupřihlášení se postava změnila na male. Neví někdo, co s tím?
icon , Pokémon/ Palworld odpovědět
Ricmont
Web Indiana vydal článek o celé záležitosti s Palworldem. V tomto článku zmiňuje, že hráči již 10 let chtějí by takto Pokémon hry vypadali. A proto se chci vás jako naši komunity zeptat. Chtěli byste aby Pokémon hry byly víc jak Palworld?
icon odpověděl(a)
LukysDD
Za mě nevím beru to jako jinej žánr. Myslím si že Pokémoni v podobě Scarlet atd... Jsou svým způsobem originál. Ale chtělo by to více remasterů. Starých regionu. Protože to poslední spamovani Sinnohu už mám dost.
icon , - odpovědět
avatar
Zdravím, chci se zeptat jak se dá splnit úkol z A Route to New Friendship . Je to úkol Exchange a Gift with Mateo at the end of a Route. Děkuji za případné odpovědi nebo rady.
icon odpověděl(a)
avatar
https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-along-the-routes-pruvodce-eventem

Dojít na konec routy a tam na konci v pokéstopu/gymu čeká Mateo a s ním si pak vyměnit dárek.
icon , Campfire team up odpovědět
avatar
Nevím jestli to je možné, ale jde se připojit přes Campfire do zahraničního RAIDu? Na Pokémona, který je jen na určitých místech, např. Uxie, Mesprit, Azelf.
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, pokud se něco nezměnilo, tak Campfire hledá vzdálené raidy jen ve vašem blízkém okolí s tím, že rozsah se liší podle toho, jaká je ve vašem okolí hustota obyvatelstva.
icon odpověděl(a)
avatar
Já se připojuji přes komunitu na FB. Např. Pokemon GO Global Raid Hub 1
Jsou tam příspěvky s čísly trenérů a když jste rychlí, tak se vám podaří si přidat nového přítele a on vás pozve na raid.
icon , Mezinárodní reidy odpovědět
avatar
Prosím o radu jak se připojit do mezinárodního reidu.. nenašel jsem návod jak se připojit... děkuji předem za radu
icon odpověděl(a)
avatar
Do zahraničního raidu se dá dostat pouze na pozvání od někoho, kdo je poblíž gymu a má tě mezi friends. Takže prvním krokem je přidat si takového hráče a pak čekat na invite. K připojení pak bude třeba mít k dispozici tzv. remote raid pas (modrý). Jsou aplikace, které takto hráče propojují (např. Pokegenie), nebo webové stránky (např. gishan.pokemongo(dot)net).
icon , - odpovědět
Raptor
Docela dost by mně zajímalo, proč má někdo potřebu čistit gymy a nechávat je potom bílé, neobsazené. Chápu že se to někdy stane, že má obsazených 20 a do dalšího se nevejde, to se stává i mně. Ale pak už toho nechám a další gymy nečistím, až se mi zase uvolní místo. Ale když někdo za sebou nechává jeden bílý gym za druhým, tak tohle nepochopím. Žádný užitek z bělení gymů není, nic za to nikdo nedostane, logiku dle mně bělení gymů absolutně nemá. Pokud se tu nějaký "bělič" najde, tak by mne zajímalo jaké má k tomu důvody. Nechci se tímto příspěvkem do nikoho navážet, jen mně to prostě zajímá.
icon odpověděl(a)
avatar
Předpokládám, že za boje v gymu má body na zvýšení úrovně Gym Badge i když ho nemůže (nebo nechce) obsadit.
icon , - odpovědět
Raptor
Někdy se mi při sólovaní Mega raidů stane, že mi vyskočí hláška "čas vypršel" v době, kdy třeba ještě 5 vteřin zbývá. Boss už má zdraví prakticky na nule, takže bych ho během té chvíle doklepl, ale nemůžu, když to tohle ohlásí ještě než doběhne časomíra. Zajímalo by mně jestli je to bug, nebo zas nějaké levárna Nianticu.
icon odpověděl(a)
koca2000
Dá se říct, že jde o bug, ale je tu s námi už snad od příchodu raidů do hry. Jde o problém synchronizace mezi serverem a hrou, ale proč to Niantic ještě nevyřešil netuším. Prý jsou v takovém případě ochotní vrátit Raid Pass.
icon , Pts odpovědět
avatar
Teď je v pokenstopech nějaká soutěž kde lze vložit pokémona- vanillite - a pořadí je dle velikosti pts - nevím co to je a jak tu velikost ovlivnit..a kde tu hodnotu pts při chycení zjistím
icon odpověděl(a)
koca2000
Počet bodů v PokéStop Showcase je pro Pokémona po jeho chycení pevně daný. Odvíjí se totiž od především od jeho výšky a částečně váhy a IV. Vliv má také to, jestli je Pokémon XXL. Všechny tyto parametry se nedají nijak ovlivnit. Hodnota se bohužel objevuje pouze v PokéStop Showcase a po chycení se jinak zjistit nedá.
icon , Pts odpovědět
avatar
Co je u Pokémona pts? Dá se nějak zvýšit?K čemu je? Co značí? Děkuji za odpověď
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, abych mohl rozumně odpovědět potřeboval bych znát nějaký kontext. Například na jakou hru se ptáte.
icon odpověděl(a)
avatar
Pts je zkratka points, což jsou body.
icon , Ocenění odpovědět
avatar
Prosím Vás , dělá se někde ocenění kartiček . Popřípadě kde a kdy ? Děkuji za odpověď ????

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 42