×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ahoj, budeme si na to muset počkat, ale vzhledem k tomu, jak funguje série Journeys, není vyloučeno, že se to neobjeví tam.

Gratulujeme!

Do volné přírody oznámený nebyl, takže předpokládáme, že jen v raidech.

Eventy nejsou závislé na dokončení předchozího Special Research a jsou pro všechny bez ohledu na to, jestli jste měli na GO Festu ticket.

Zdravím, máte pravdu. Děkuji za upozornění.

Jestli máš zájem a nápad, co by si chtěl napsat, rádi tvůj článek zveřejníme. Když tě to bude bavit a budeš chtít pokračovat, můžeš se časem stát jedním z našich redaktorů. Napiš mi vzkaz a domluvíme se, co dál.

Zdravím, podívej se sem k nám na fórum: https://pokemaniak.cz/index.php?m=topic&id=10322
Máme tam vlákno, kam lidé dávají své friend kódy.

Ve článku jsem to původně dost nezdůraznil, ale regionální Pokémoni, kteří jsou zde vypsaní, se v rámci eventu budou objevovat po celém světě. Takže šanci získat shiny Heracrosse máte i u nás! 1 Upravil jsem článek, aby to bylo jasnější.

Dobrý den, vím, že dost je používaná Pokebattler Raid Party, ale osobní zkušenost s ní nemám.

Téměř vždy je možné získat shiny, pokud byl Pokémon v shiny variantě už vypuštěn (výjimkou je např. Unown). Podle posledních výzkumů je u většiny Pokémonů shiny 1 z 500 Pokémonů. Během soboty byla tato šance ale navýšena na odhadem 1 z 64 nebo 1 ze 125, zatímco v neděli takto navýšena nebyla.

V tom případě bych asi vyzkoušel, jestli to nepůjde na jiném telefonu, pokud máte tu možnost. Případně kontaktovat herní podporu. Možná jde o nějaký nový málo častý bug.

Zdravím, vyfocení buddyho nebo jiného chyceného Pokémona by mělo bez problému fungovat a nenašel jsem žádná hlášení, že by s tím měli hráči problémy. Zkusil bych reset hry a telefonu, jestli se jen něco nezaseklo.

Zdravím, rozhodně to není tím, že jste získal shiny předtím. Shiny Pokémoni jsou zkrátka o náhodě a tak je možné, že jste měl prostě smůlu. Měl jste koupený ticket? Hráči, kteří ho mají, měli větší šanci získat shiny Pokémony. I tak je to ale jenom šance.

Dobrý den, bohužel zvýšená šance na shiny Pokémony byla jen v sobotu.

Chytit Hoopu mít možnost zítra rozhodně nebudeme. Jednak na to není hra připravená (chybí obrázky a herní data) a navíc jsem si teď našel texty k zítřejšímu research z dataminingu a je tam přímo řečeno, že Hoopa už není v dosahu a že tak alespoň máme čas připravit se na jeho chycení.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 43