×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Přesně tak, díky za upozornění 1

Dobrý den, vývoj se zobrazí až po splnění 8. části Special Research A Cosmic Companion a někdy je potřeba navíc resetovat hru, aby se vše správně načetlo.

Je tam vždy vlastně jen Pokémon GO, což se dá najít v aktuálních eventech, a tento týden by to navíc bylo neúplné, takže jsem se rozhodl to vynechat.

Ahoj, event přidává 5 Raid Passů zdarma, ale k tomu jsou ještě 2 Raid Passy, které jde během období světla vytočit každý den.

Ahoj, bohužel posílat předměty možné není.

Zatím vůbec nevíme, co bude obsahovat za úkoly, ale budeme k eventu vydávat článek s podrobnostmi hned, jak začne v prvních časových zónách.

Původní komentáře jsou z 1. 9., kdy byly dostupné teprve jen první 4 sady úkolů (a jen 3 splnitelné).

Tady to vypadá, že se nějak rozchází aplikace, které počítají DPS a TDO. Využíval jsem tabulku z gamepress.gg, kde je pořadí podle DPS^3*TDO bez mega a shadow následující: Mewtwo, Hoopa (Unbound), Lunala a podle DPS se před Lunala ještě navíc dostanou Deoxys (Attack), Alakazam a Espeon.

Souhlasím, že Lunala do raidů není špatný, což se ale ve článku také píše.

Niantic řekl, že časem ta možnost bude, ale to může být taky za rok v rámci nějakého třeba placeného Research nebo eventu.

Navíc v případě Nianticu jde také o to, že čím menší časové okno, tím větší je pravděpodobnost, že se lidi na raidu sejdou. Ze stejného důvodu zkrátili i Community Day.

Dobrý den, ano, každé použití Super Rocket Radaru teď znamená získání Shadow Mewtwo, takže jestli máte zásobu, můžete jich získat víc.

Ahoj, tento dostaneš až po dokončení toho předchozího. Musíš to ale stihnout do 1. 12. 2022 v 10:00.

Ahoj, Mega Mewtwo zatím nebyl vypuštěn. Z legendárních Pokémonů dostali ve hře Mega evoluci pouze Latios a Latias.

Napsal jsem vám vzkaz.

[Byl skryt text obsahující spoilery.]


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 61