×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Řekl bych, že na straně Pokémon GO k žádné změně nedošlo nebo jsem to alespoň nezaznamenal. PokéBattler ale využívá simulace a je tak možné, že na jejich straně došlo k nějakému zpřesnění.

Je to cena, kterou mám já v herním obchodě. Nutno říct, že i to je výrazně víc, než 14.99 USD.

Je potřeba mít dostatek Candy a pro vývoj otočit mobil vzhůru nohama.

Na to, aby se setkání objevilo na té oficiální eventové mapě, ho musí pořádat komunitní ambasador. Ti jsou v ČR zatím jen dva a oba v Praze. U nich při potvrzení účasti dostaneš ticket. V ostatních městech komunitní ambasador zatím není (pracuje se na tom v Karlových Varech a Brně), takže tam je ten check-in dobrý tak akorát pro statistiku účasti.

Jinak u ambasadorů by to mělo fungovat tak, že dorazíš na setkání, dáš Check-in (z dostupných informací není jasné, jestli tě musí ambasador skenovat pomocí QR kódu) a dostaneš ticket. Měl by být automaticky aktivovaný, ale objevují se i informace, že by to mělo jít přes promo kód. Je to poprvé, takže uvidíme, jak to bude fungovat. Potom bych k tomu na příští Community Day připravil článek s informacemi až to bude z praxe oveřené.

Ahoj, Nianticu se nepovedla aktualizace a řadě hráčů to teď přesně takhle padá. Bude to chtít počkat na další aktualizaci, která to opraví.

Rozklikněte v Pokémon Storage Origin Dialgu a skoro úplně dole je možnost aktivovat efekt Roar of Time.

Čekal bych, že časem ano, ale oficiálně bylo zatím řečeno jen to, že to zatím nepůjde.

Ano

Omlouvám se, tam měla být neděle. Opraveno, děkuji za upozornění.

Přesně tak. Shadow a Mega z toho pořadí vynechávám. Mega kvůli tomu, že v partě může být jen jedna, a Shadow právě proto, jak špatně se získávají. Třeba v tomto případě jsou tři z těch Shadow Pokémonů zároveň legendární a u některých by navíc šel ten jejich útok získat jen pomocí Elite TM. To většina lidí mít nebude, takže je vždy z pořadí vyloučím.

Ano, byl tam špatný obrázek, děkuji za upozornění. Rozhodně to neberu jako rýpání, ale přesně naopak. Díky tomu, že mě upozorníte na chybu nebo dáte zpětnou vazbu, pomáháte mi, aby byl Pokémaniak ještě lepší web.

Teď rozhodně nechci nikoho obhajovat, protože nedokážu říct, jak velké procento hráčů falšuje polohu, ale za mě je tam trochu problém s tím, co znamená být fyzicky na místě. On totiž ten poloměr 80 metrů kolem gymu (+klidně dalších 50 metrů díky nepřesnosti určování polohy) je docela dost velký prostor, který v Praze často obsahuje nejednu obytnou budovu. Díky tomu se pak dá hrát z domova a přitom být „fyzicky na místě”, nemluvě o možnosti být schovaný za rohem. Nevím, který gym to přesně byl, ale co jsem v rychlosti koukal, tak jeden v té oblasti je v dosahu bloku obytných budov a jiný je zase v dosahu dvou studentských kolejí.

Z úkolu je to 523 CP.

Článek jsem aktualizoval podle oficiálního oznámení. Řekl bych, že trefa 4/5 u těch útoků je dobrý výsledek 3

Moc děkuji za upozornění. Jak jsem psal o Mega Latiasovi a Latiosovi už v té části legendárních raidů, tak jsem si pak nevšiml, že jsem zapomněl aktualizovat Mega raidy.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 87