×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ahoj, Mega Blastoise EX byl v roce 2016 vydán ve více expanzích a variantách, takže bych potřeboval trochu víc informací. Pokud by to bylo číslo karty 22/108 nebo 18/83 pohybovala se hodnota v USA kolem 8-10 dolarů. V případě Full-Art 102/108 karty by to bylo kolem 15 dolarů. Samozřejmě to platí jen za předpokladu, že je karta pravá a ve slušném stavu.

Jediné řešení, které mě napadá, je zkusit aplikaci Okamžitý přepis od Googlu na mobily s Androidem. Umí to přepisovat všechno, co slyší, a má podporu češtiny. Určitě to nebude perfektní, ale řekl bych, že asi lepší než nic.

Bohužel nemá, pouze dabing.

Tak to je smůla 7, ale příště to určitě vyjde!

Dobrý den, jestli Niantic plánuje překlad do češtiny nevíme, ale upřímně bych s tím příliš nepočítal. My tady překládáme všechny informace o nových eventech a seznamy úkolů, ale možnost vytvořit přímo překlad hry nemáme.

Pokud by bylo něco, co byste potřeboval přeložit, neváhejte se zeptat.

Všichni Pokémoni, kteří jsou v herním obchodě za Aeos Gems, se dají koupit i za Aeos Coins. Někteří se navíc dají získat také z úkolů nebo jako bonus za získání levelu, ale těch je relativně málo.

Bohužel, Aeos Gems se dají pouze koupit. Na druhou stranu většina předmětů se dá koupit také za Aeos Tickets nebo Aeos Coins.

[Byl skryt text obsahující spoilery.]

Já si čas od času zahraju, ale mám na mobilu problém s tím, že mě to nejspíš kvůli špatnému spojení se servery načítá pozdě do zápasu. Až tohle vyladí, budu hrát určitě víc.

Obvykle tam byl Spiritomb. Uvidíme, jestli letos Niantic překvapí a přijde s něčím jiným.

Viděl jsem obrázek dvou mobilů vedle sebe, kde jeden měl jen globální formy a druhý i formu pro daný region. Zřejmě tam má Nintic nějakou chybu, ale zatím se k tomu nijak nevyjádřil.

Dobrý den,
ano, globální účesy si na Furfrou může vybrat každý hráč bez ohledu na to, kde se právě nachází. Oproti tomu regionální účesy si mohou vybrat jen ti hráči, kteří se momentálně nacházejí v daném regionu. Účes Furfrou zůstane i poté, co odcestujete do jiného regionu, a tradem se účes také nezmění.

Bohužel výběr forem, na které je možné Furfrou změnit, se určuje podle aktuální pozice hráče a ne podle místa chycení Pokémona. Získat regionální formu se dá jen v jejím regionu nebo tradem s někým, kdo v tom regionu byl a formu změnil.

Čas od času se u PokéStopu objeví stejně jako Rakeťáci, ale nejsou pořád u každého PokéStopu. Že je u PokéStopu vyzyvatel se z dálky pozná tak, že je PokéStop modrý a klepe se.

Naopak to jinak než takhle být ani nemůže. Lidé, kteří si koupili ticket na GO Fest si ho kupovali kvůli té akci, všem bonusům a hlavně si platili zábavu. To, že Meloetta časem bude pro všechny, bylo jasné hned od začátku, stejně jako to v minulosti bylo s Regigigasem, Genesectem a dalšími Pokémony. Ti, kdo zaplatili dostávají v zásadě předběžný přístup.

Navíc kdyby Niantic řekl, že Meloettu mohli získat jen lidé na GO Festu a nikdy nikdo jiný, lidé by ho sežrali za to, že dává Pokémony za paywall. Kritizován za to byl už u galarského Mr. Mime, u kterého se dá očekávat, že se do hry časem také dostane pro všechny.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 46