×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Zdravím, pokud jste se přihlašovala přes Pokémon Trainer Club, můžete si zkusit resetovat heslo na oficiální stránce https://www.pokemon.com/us.

Ano, oba už kytičky měli, ale toto jsou opravdu nové varianty přidané pro tento event.

Ti, kteří jsou v části nové kostýmové varianty, jsou úplně noví. Pak se ale budou objevovat i ti, kteří už byli dříve.

Dobrý den, těch důvodů může být hned několik. Před každým použitím Mystery Boxu je potřeba poslat Pokémona do Pokémon HOME nebo Pokémon Let's GO Pikachu / Eevee. Zároveň je mezi dvěmi použitími Mystery Boxu potřeba počkat 3 dny.

472 vs 742. Díky za upozornění. Je jedno, kolikrát si to zkontroluji, stejně jsem to přehlédl 3

Vůbec se neomlouvejte, naopak. Děkuji za upozornění!

Děkuji za upozornění!

Alespoň je dost času na získání shiny.

Zdravím, pokud nejste Sheldon Cooper, tak si určitě všechny CP pro 100% Pokémony nezapamatujete, protože se liší podle levelu Pokémona. Poznávat se to ale dá u raidů a Field Research. V raidu má totiž Pokémon vždy level 20 nebo při Weather Boostu level 25 a ve Field Research má level 15. K Field Research tady ty CP nemáme, ale u seznamu raidů v https://pokemaniak.cz/raid jsou u každého Pokémona ta CP napsaná.

Zdravím, párování na rozdíl od Pokémon HOME neprobíhá přes žádný účet, takže by to mělo být možné. Osobně jsem to ale zatím nezkoušel, takže pokud to někdo může ještě potvrdit, budu rád.

Dá se předpokládat, že pokud se objeví, bude to spíš nějaké cameo.

Jsem rád, že se Vám naše články líbí!

Osobně bych řekl, že zatím víme obzvláště o Liko hodně málo. Nevíme, jak dlouhý příběh mají pro ten její medailon a ani jestli se třeba její cíl časem ještě nějak nezmění podobně jako to bylo u Goh. Je také otázka, jestli se budou snažit o další 25 let dlouhý úsek nebo se teď budou hlavní hrdinové měnit častěji. Kdyby to přineslo více děje a méně výplňových epizod, nikomu by to asi nevadilo.

Ahoj, nějaké rady k Little Cup dával feoM0N před nějakou dobou na fórum. Tenkrát šlo, ale o variantu Remix, ze které byly vyloučení někteří Pokémoni (Vulpix, Bronzor, Cottonee, Deino).

Zdravím, předpokládám, že myslíte EX raid v Pokémon GO. Ten se momentálně vyvolat nijak nedá, protože EX raidy byly s příchodem pandemie zrušeny a k jejich obnově zatím nedošlo.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 72