×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Zdravím, bohužel jsem se teď k nim už nějakou dobu vůbec nebyl schopen dostat. Pomoc bych uvítal, ale náš systém na to není připravený (v budoucnu bych to chtěl určitě změnit, ale také to vyžaduje čas). Jediná možnost, která mě aktuálně napadá je, že byste mi je posílal do vzkazů. I to by určitě pomohlo.

Zdravím, vzhledem k tomu, že první série měla dabing, tak k ní titulky nikdo nevytvářel.

Neopraví, to není chyba, ale záměr.

Nepatří to sice sem k nám do diskuze, ale ulozto od 1. 12. 2023 změnilo podmínky využívání služeb a již neumožňuje sdílet soubory, aby nebylo v rozporu se zákonem.

Vzhledem k tomu, že se Niantic omluvil za chybu, tak je to spíš to druhé.

Ano, přesně to tento článek říká.

Zdravím. Pokémon: Vrcholné cesty (Ultimate Journeys) má na českém Netflixu v souladu s anglickou verzí správně 42 epizod. Těch dalších dvanáct je součástí rozlučkové minisérie Pokémon: Jak se stát mistrem (To Be a Pokémon Master), která je nyní na Netflixu také, ale samostatně. A ty čtyři speciální jsou Pokémon Arceus: Kroniky (The Arceus Chronicles), které už jsou na Netflixu dávno.

Ahoj, v souvislosti s Party Play ne, ale v GBL je hlášeno, že se někdy může stát, že když je poslední Pokémon poražen, tak se hra na chvíli zasekne.

Dobrý den, žádné oficiální informace k tomu nemáme, ale blíží se to a náš odhad je na přelomu roku.

Řekl bych, že je to proto, že kdyby byla zároveň i Master League, tak by Catch Cup nikdo nehrál.

Doplnil jsem pátý krok. Přiznám se, že mi vadí, když Niantic dělá tyhle Special Research, ke kterým se člověk musí vracet, protože se na ně často zapomene. Na druhou stranu stejný problém zjevně mají i Serebii a LeekDuck, takže díky tvému připomenutí jsme teď první z těchto webů, který má informace kompletní 10 3

Děkuji, opraveno.

Řekl bych, že Tauros byl u nás naposledy v únoru 2021 během oslav nového lunárního roku a během GO Tour Kanto.

Je to možné pomocí @frustration

Ahoj, ano, pokud Shadowy Disturbance dokončíte do 1. prosince, dostanete tento nový Special Research, takže klidně můžete mít dva Shadow Regigigase.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 85