×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Pokémon Power of Us je v českém dabingu pojmenován Společně to zvládnem. Zmiňovaný film Síla jednotlivce je 2. film, který je v angličtině pojmenován Pokémon the Movie 2000: The Power of One.

Doufáme, že letos, ale nedokážeme to odhadnout.

Zdravím, Pokémoni vychází už 25 let a obvykle fungovali tak, že Ash cestoval po jednom regionu s přáteli, které si zde našel. Po cca 3 sériích odcestoval do jiného regionu, našel si jiné přátele a s nimi cestoval. Podobné je to i v Pokémon Cesty, které se ale liší tím, že necestuje po jednom regionu, ale po všech. Na Netflixu jsou bohužel pouze 1. série a pak Journeys. Před pár měsíci tam byly ještě série Sun & Moon.

Snažíme se u nás na webu udržovat seznam všech sérií, které je možné na internetu sledovat (Kde sledovat v levém panelu). Bohužel většina sérií není v České republice a na Slovensku dlouhodobě dostupná. Na Amazon Prime Video se ale čas od času série střídají.

Jak píše Ricmont, 20. film byl první, který se seriálem neměl nic společného. Protože je nám jasné, že může být matoucí, kdy se na který film kouknout, vytvořili jsme před nějakou dobou časovou osu, která ukazuje, mezi které epizody jednolivé filmy přibližně patří: https://pokemaniak.cz/timeline

Zdravím, k sériím 5 - 9 dabing nikdy nevznikl a jediná existující česká lokalizace jsou tedy titulky, které jsou dostupné tady u nás na webu.

Zdravím, na obrázku je shiny Mega Latias, který je zelený. Z raidu se ale nechytá Mega evoluce, ale běžná forma Pokémona. Proto je shiny Latias, kterého jste chytil, žlutý. Pokud provedete jeho Mega evoluci, bude zelený tak, jak je to na obrázku v tomto článku.

Určitě to nebylo naposledy, kdy ho bylo možné chytit. Pravděpodobně to ale bude těžší, protože se nebude objevovat tak často. Časem se ale také určitě objeví v rámci nějakého eventu.

Zdravím, bohužel zatím nemáme žádné nové informace.

Ahoj, zatím Niantic prozradil jen Community Day, ale předpokládám, že oznámení přijde už velice brzy, možná dnes večer.

Ahoj, to je označení, že je to váš Best Buddy (má nasbíraná 4 srdíčka podobně jako u přátel).

Zdravím, zatím byl prozrazen jen vzhled startovních Pokémonů.

Řekl bych, že o to právě jde. Tvůrci se nechtějí tolik vrtat ve vztazích v seriálu, který je primárně cílený pro děti kolem 10 let. Navíc v Japonsku se seriál vysílá v televizi bez přestávky, takže pochybuji, že tam mají čas na reprízy XYZ, aby nový diváci pochopili, o co jde. [Byl skryt text obsahující spoilery.]

Ahoj, v podmínkách hry je, že mít více účtů se považuje za cheatování a může být postihováno. Reálně jsem ale zatím neviděl, že dostal za to někdo ban, pokud neměl těch více účtů na jednom telefonu.

Zdravím, nechceme nikomu spoilerovat děj epizod, které ještě ani v Česku oficiálně nevyšly. Abychom se zde zároveň mohli bavit o spoilerech z nových epizod, máme zde vlákno na fóru: https://pokemaniak.cz/index.php?m=topic&id=11424.

[Byl skryt text obsahující spoilery.]

Zdravím. Stuffula budou moct během Community Day chytat všichni bez rozdílu a budou mít stejné bonusy i šanci na chycení shiny varianty. Lístek pouze zpřístupní Special Research Strong Stuff.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 53