×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Dobrý den, je mi líto, ale jde jen o fanouškovský koncept a návrhy Pokémonů. Není to oficiální.

Kteří další Pokémoni se budou objevovat se zatím neví. Víme jen, že ještě nějací další budou. Myslím si, že je docela slušná šance, že se mezi nimi Magikarp objeví, protože v Pokémon Journeys mu byla věnována celá jedna epizoda, která už je i v anglickém dabingu. Kompletní seznam Pokémonů samozřejmě zveřejníme v průvodci eventem po jeho začátku.

Ahoj, existují weby, kde to mají pro každého Pokémona vypsané, ale rozhodně to není něco, co by si byl člověk schopen zapamatovat. Příklad takového webu je třeba https://db.pokemongohub.net/pokemon/1/cp-chart

Pokud s námi chceš komunikovat přes Facebook, napiš nám na naší stránku: https://www.facebook.com/Pokemaniak.cz

23. série je zatím stále bohužel dostupná k přehrání jen na americkém Netflixu a nevíme, kdy přijde i k nám. Nezbývá než hledat na zahraničních webech.

Dobrý den, děkuji že bráníte spoilerům 1. Jediné co zatím víme je, že český dabing už vzniká, ale kdy se na Netflixu objeví se zatím neví.

PS: Sledujeme diskuzi i komentáře stejně, takže není nutné psát stejnou věc na víc míst.

Jestli máš mobil s Android 9 nebo nižším, tak tam Niantic o problémech ví a mělo by to být opravené v příští aktualizaci.

Aktuálně se do tohoto questu Mega raidy nezapočítávají. Niantic to má na seznamu chyb s tím, že zjišťují v čem je problém, takže v budoucnu by se to zřejmě mělo počítat.

Dobrý den, jde o časově neomezený Special Research, který jak je jednou získán zůstane dokud není splněn. Jediné omezení je, že pokud na začátku roku přijde další Special Research s Rakeťáky, nebude ho možné získat dokud nebude splněn tento.

Dobrý den, mockrát děkujeme za komentář. Těší nás, že se vám náš web a jeho obsah líbí.

Dobrý den, nevím o tom, že by k tomuto dílu někdy někdo vytvořil titulky.

Jorssk: Špatně jsi hledal.

Až DLC vyjde a budou tyto informace k dispozici určitě bych ho chtěl udělat.

Aktuálně mají prioritu 23. a 8. série. Potom se na to můžeme podívat.

Dobrý den, přehled o tom, kde se dá co stáhnout nemáme. Vzhledem k tomu, že titulky jsou už opravdu staré, je možné, že taková verze už neexistuje a bude potřeba je přečasovat.

V zásadě ano. Nemusí to být zrovna Flash Cannon, ale bude to jeden z útoků, které jsou pro Skarmory k dispozici. Druhý útok se dá stejně jako ten první změnit pomocí Charged TM, které ti dá před použitím možnost vybrat, který z útoků chceš změnit.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 26