×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ve hrách je Pokémon schopen používat jen 4 útoky. Když se má naučit nový a už zná 4 útoky, musí jeden z nich zapomenout. Řekl bych, že toto omezení vzniklo jednak kvůli balancování obtížnosti, protože mít neomezený počet útoků by z mnoha Pokémonů dělalo ultimátního zabijáka všech typů, a navíc by se to obzvláště na starých konzolích velice špatně zobrazovalo v nabídce při výběru útoku, který se má použít.

Bohužel ani po téměř roce nevíme víc, než že dabing vzniká, ale kdy se k nám dostane je zatím ve hvězdách.

Má to alespoň jednu výhodu. Můžu připravit průvodce o hodně dříve, než by to normálně bylo možné 10

V dubnu už také nebyl Special Research a i v květnu získáme Super Rocket Radar z časově omezeného Research, který proběhne během eventu Luminous Legends X.

Je to možné, ale asi jenom některé, protože ne všichni travní Pokémoni jsou rostliny.

Tak to je nepříjemné, ale jestli se Smeargle neobjeví, tak to nejsíš znamená, že mobil nestihl nahlásit serveru, že k fotce došlo. Zkusil bych, jestli se to bude dít i u buddyho v minulosti se stávalo, že buddy fungoval a ostatní ne. Pokud by to nepomohlo, tak zbývá jen zkusit to na jiném mobilu.

Bohužel Niantic zatím nezveřejnil žádnou informaci o této chybě, ale našel jsem, že pár lidí něco podobného řešilo. Prý se jim to stalo vždy při druhé fotce.

Kdyby to bylo 1%, tak je to hodně. Ve skutečnosti se pravděpodobnost shiny pohybuje kolem 1:450 - 1:500, tedy kolem 0,002%. Z prvotních pozorování to vypadá, že u Smeargla je šance zvýšená na něco kolem 1:64, takže šance na jeho získání při použití všech pokusů je slušná. Mě samotnému padl na 15. pokus.

Ono těch odměn za úkoly bylo od vydání článku objeveno víc, ale každopádně děkuji za upozornění.

Ta možnost tu je

Nechal je u profesora Oaka, když vyrážel do Aloly.

Tak ten se povedl 3 3 Díky za upozornění

Snažíme se pravidelně monitorovat Netflix a všechny jeho infromační zdroje a také vývoj v ostatních státech, takže jakmile někde něco vyštracháme, určitě o tom tady napíšeme 3 . Bohužel tím, jak jsou USA a zbytek světa, co se přístupu k Pokémon Journeys týká, oddělení, tak je těžké najít relevantní informace.

Zdravím, oficiálně zatím nic oznámeno nebylo, ale pokud by se Netflix dál držel dosavadního vzorce, tak nás v červnu čeká dalších 12 epizod s anglickým dabingem. U českého dabingu stále víme jen to, že vzniká, ale kdy bude k dispozici zatím nikdo ani náznakem neprozradil.

Pokud budou mít v té době Super Rocket Radar, tak ano.

Synopse té epizody (nebo těch epizod) je: [Byl skryt text obsahující spoilery.]


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 38