×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

< návrat zpět

Pokémon GO


Téma: Spoofers rss

Zaslal/a icon 1.9.2021 22:55

Ahojte, zaujíma ma ako bojujete so spoofermi? To sú tí, ktorí podvádzajú s GPS …. V okoli mám pár jedincov, ktorí ma štvú už minimálne rok, vždy keď ich vyhodím z gymu, do hodiny sú spať a vyhodia ma , dokonca na miestach ďaleko odľahlých , kde v noci nikto nie je…. Je všade v okoli cca 10km. Hneď do hodiny vyhadzuje z gymov ma ich pod kontrolou, dokonca rýchlo aj nové ktoré vytvorím… ďakujem za pomoc

Zaslat odpověď >

icon #013703
koca2000
Ahoj, obávám se, že s tím toho reálně moc nezmůžeš. Pochopitelně je můžeš zkusit nahlásit Nianticu, ale pravděpodobnost, že se tím někdo bude opravdu zaobírat je mizivá. Další variantou je zkusit zjistit, kdo to je a pokusit se s nimi domluvit na 8 hodinovém intervalu. Ale je pak jen na nich, jestli se jim bude chtít to dodržovat a moc reálně to nevidím. Asi úplně nejlepší obrana by bylo obsadit jeden Gym a prostě ho držet pomocí Golden Razz Berry a doufat, že se ti je podaří odradit.

Mrzí mě, že nemůžu poradit něco lepšího. Z mé zkušenosti Golden Razz Berry fungují dobře, ale nutno říct, že u mě nikdy nešlo o spoofera.