×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

< návrat zpět

Obecné


Téma: Presčas titulky o filmu rss

Zaslal/a 1.6.2022 21:25

Ahooj lidičky...Mohu prosbu přečasovat titulky?

Asi před 2 měsíci jsem stáhnul skoro všechny filmy (někde chybí titulky), samozřejmě 1080p.

pokemaniak.cz/filmy

Našel jsem titulky.com+váš odkaz
.
Jsem neslyšící a rád se dívám na Pokémony.

Ozvěte se mi prosím na SZ. Poslal bych vám video, jestli by jste mohl udělat titulky. Děkuji vám 1

Zaslat odpověď >

#014468
avatar
Nikdo? To je smutný....
icon #014469
koca2000
Jak jsem vám psal do SZ, velice rád bych pomohl, ale z časového hlediska je to běh na dlouhou trať.
#014518
avatar
Vím,že jste mě napsali přes SZ...Chápu a budu čekat klidně rok nebo vůbec....
#014603
avatar
To je jasně,že nebude....Pro mě největší škoda...
#014618
avatar
Vidim, že to je diskriminace pro neslyšící kvůli titulky...Neslyšící nejvíce fandí na pokémony a nemůžou vidět bez titulky....Oni mě prosili kvůli přečasovat titulky a neumím dělat...Obrátil jsem vás přes SZ a vidím, že nikdo nedělá...To je obrovský smutný a čekal jsem dlouho... 7
icon #014619
Ricmont
Omlouvám se ale používat slovo diskriminace je dost silné. Je nám líto že jste neslyšící a nemůžete si vychutnat Pokémony. Ovšem my jsme pořád jen stránka která se tvoří z pár fanoušků. A bohužel ne vždy máme čas na vše co bychom chtěli.
icon #014620
koca2000
Tuto stránku aktivně tvoří přibližně 3-4 Pokémaniaci, kteří to mají jako volnočasovou aktivitu. Primárně se soustředíme na vytváření zajímavých článků a informujeme o novinkách. Pokud se porozhlédnete po podobných fanouškovských stránkách k jakémukoliv jinému seriálu nebo hře, zjistíte, že na nich články obvykle vychází jednou až dvakrát za týden. My pro vás připravujeme články každý den, někdy i několik. Zkrátka nemáme dostatek volného času na to, abychom k tomu ještě aktivně připravovali titulky.

Našim cílem je, aby všechny epizody, speciály a filmy, které nedostaly český dabing, měly alespoň titulky. Jde ale o dlouhodobý cíl, na který nám nezbývá dostatek času.

Říct, že diskriminujeme neslyšící, protože nemáme dostatek času na vytvoření titulků, považuji za urážku! Pokud chcete titulky hned, zavolejte si Netflixu nebo Amazonu, ať vám je objednají. Radost bychom z toho měli všichni, protože čeští fanoušci by si zasloužili oficiální místo se všemi sériemi Pokémonů, včetně těch, ke kterým už dabing ani oficiální titulky asi nikdy nevzniknou. My jsme jen fanouškovský web, naše možnosti jsou omezené.
icon #014621
patrik1177
Musím souhlasit s názory "kolegů". Jsme pouze fanoušci, kteří titulky dělají (nebo dělali, jelikož mnozí členové překladatelské skupiny včetně mě se už překladu titulků nevěnují) a tenhle web se v průběhu let změnil z překladatelského spíš na informační.

Nepřijde mi fér tady vytahovat diskriminaci, sice chápu a je mi líto vašeho postižení, sám jsem zdravotně postizena osoba, i když mé postižení není viditelné, souvisí s poruchou vnitřního orgánu, taky mám některé potíže a omezení v běžném životě, ale nikdy by mi nenapadlo stěžovat se takhle na diskriminaci. Jako poznamenal koca2000, to můžete dělat na oficiálních distribučních kanálech Pokémonů (Netflix, Amazon apod.), ale ne na fanouškovském webu, který funguje zdarma a na základě volného času jednotlivých členů redakčního/překladatelského týmu.
#014721
avatar
Dobře a jsem opravdu naštvaný na vás...Proč? Kvůli tomu,že napsali jste mě a chápu vás....Rozumím dobře,že nemáte čas dělat s titulky...Můj názor,že mohli jste udělat třeba 2-3x titulky za 14dní nebo 21dní...Nemusíte dělat každý den kvůli titulky...Napsal jsem vás před 3 měsícem a čekal jsem skoro dlouho..Strašné těšil jsem kvůli titulky a můžu se dívat..Mám rád pokémonu,ale zklamali jste mě...Děkuji a končil jsem vámi..Musel jsem smazat odkaz,co jsem poslal admin přes odkazu..Nashlednou ex-houfino
icon #014723
Ricmont
Tohle už je moc nemyslíš? Tento web dělá jen pár lidí ve svém volném čase a dělají to dobrovolně a protože je to baví. Ano dříve se tu titulky dělali ale teď je tento web informativní. A svým chováním si rozhodně žádné titulky nevydupeš. Naopak způsobujes si to že se na tebe každý vykašle.