×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

< návrat zpět

Pokémon GO


Téma: Scanování pokestopů rss

Zaslal/a icon 6.11.2022 11:17

Asi tak dva týdny zpět mi začalo stávkovat scanování pokestopů. Když jsem od pokestopu dostatečně daleko, mám ve field reaserch normálně k dispozici tlačítko na scanování (ale jsem daleko, tak nemohu scanovat). Jakmile se trochu přiblížím k pokestopu, tlačítko na scanování prostě zmizí a nelze pokestop oscanovat. Potkal se někdo s tímto problémem?

Zaslat odpověď >

icon #014914
koca2000
Přiznám se, že Niantic mě zatím nedokázal motivovat k tomu, abych skenoval PokéStopy, takže jsem tento problém nezaznamenal.

Zkoušel jsem k tomu něco hledat. Niantic problém neregistruje a na internetu jsem našel jen jednu zmíňku o podobném problému, kde nebylo žádné jednoznačné řešení. Někomu se to prý stalo, když několikrát po sobě skenoval jeden PokéStop. Musel naskenovat jiný a pak to zase šlo. Někdo jiný zase tvrdil, že některé PokéStopy mu prostě naskenovat nejdou a jiné zase ano. Jinými slovy, asi tam je nějaký bug, ale nikdo to moc neřeší.
icon #014920
avatar
S jedním odkazem na webu jsem se potkal taky, asi s tím stejným, jelikož z toho nic smysluplného nevypadlo. Zkoušel jsem i nejeden pokestop, který byl pro mne zcela nový (když jsem ze Vsetína zajel do Brna) a chovalo se to všude stejně. Zbývá snad už jen přeinstalovat hru v mobilu. Každopádně dík za informaci.