×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Novinky - Pokémon GO


Pokémon GO - Tajemný event ponese název Rising Shadows a přinese Shadow raidy!

Pokémon GO - Tajemný event ponese název Rising Shadows a přinese Shadow raidy!
Poslední event období Rising Heroes bude plný Rakeťáků!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 18.5.2023 18:06  •  Přečteno: 3710x  •  Komentářů: 8

Pokémon GO - Přicházejí Shadow raidy! Jak fungují?

Pokémon GO - Přicházejí Shadow raidy! Jak fungují?

Oficiální oznámení Shadow raidů je tady!

Autor: koca2000  •  Vydáno: 18.5.2023 15:47  •  Přečteno: 11785x  •  Komentářů: 19

Pokémon GO - Hráči s ticketem na GO Battle Day: Stardust dostanou zdarma další Research!

Pokémon GO - Hráči s ticketem na GO Battle Day: Stardust dostanou zdarma další Research!
Jako omluvu za nepovedenou akci dává Niantic další časově omezený Research.
Autor: koca2000  •  Vydáno: 17.5.2023 22:31  •  Přečteno: 1727x  •  Komentářů: 1

Pokémon GO - Do hry brzy přijde Master Ball se 100% šancí na chycení Pokémona!

Pokémon GO - Do hry brzy přijde Master Ball se 100% šancí na chycení Pokémona!
Master Ball by mohl vyřešit jeden z velkých problémů!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 16.5.2023 15:25  •  Přečteno: 10206x  •  Komentářů: 7

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 05. 2023 - Bellsprout

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 05. 2023 - Bellsprout
Do Pokémon Spotlight Hour toto úterý zakořenil Bellsprout se zajímavostmi!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 16.5.2023 0:49  •  Přečteno: 1950x  •  Komentářů: 0

Pokémon GO - Niantic oznamuje data Community Day pro léto 2023!

Pokémon GO - Niantic oznamuje data Community Day pro léto 2023!
Známe data Community Day a dalších víkendových eventů na příští tři měsíce!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 15.5.2023 19:17  •  Přečteno: 3395x  •  Komentářů: 0

Pokémon GO - GO Battle Day: Stardust - průvodce eventem

Pokémon GO - GO Battle Day: Stardust - průvodce eventem
Začíná event pro fanoušky GO Battle League!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 13.5.2023 18:29  •  Přečteno: 2180x  •  Komentářů: 4

Pokémon GO - Elite raidy s Regidrago - průvodce eventem

Pokémon GO - Elite raidy s Regidrago - průvodce eventem
Do Elite raidů se vrací Regidrago!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 12.5.2023 21:48  •  Přečteno: 3419x  •  Komentářů: 3

Pokémon GO - Úkoly v A Valorous Hero Special Research

Pokémon GO - Úkoly v A Valorous Hero Special Research
Ani tentokrát nechybí k eventu i nový Special Research!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 11.5.2023 1:04  •  Přečteno: 2767x  •  Komentářů: 0

Pokémon GO - A Valorous Hero - průvodce eventem

Pokémon GO - A Valorous Hero - průvodce eventem
Event zaměřený na tým Valor je tady!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 10.5.2023 23:59  •  Přečteno: 2118x  •  Komentářů: 0

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 09. 05. 2023 - Ponyta

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 09. 05. 2023 - Ponyta
Do úterní Pokémon Spotlight Hour nám přiklusala Ponyta se zajímavostmi!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 9.5.2023 11:30  •  Přečteno: 1949x  •  Komentářů: 0

[KOMENTÁŘ] Pokémon GO - Pandemie rozdělila hráče na dvě skupiny

[KOMENTÁŘ] Pokémon GO - Pandemie rozdělila hráče na dvě skupiny
Proč je hráčská základna rozdělená a jaký by mohl být dobrý kompromis?
Autor: koca2000  •  Vydáno: 7.5.2023 11:41  •  Přečteno: 4434x  •  Komentářů: 21

Pokémon GO - Vyjádření ke klesajícím tržbám a rozhovor nejen o vzdálených raidech

Pokémon GO - Vyjádření ke klesajícím tržbám a rozhovor nejen o vzdálených raidech
Jak se Niantic vyjádřil k dubnovým klesajícím tržbám a jak přemýšlí o raidech a vzdálených raidech?
Autor: koca2000  •  Vydáno: 7.5.2023 11:39  •  Přečteno: 2834x

Pokémon GO - Jsou tu podrobnosti eventu A Valorous Hero!

Pokémon GO - Jsou tu podrobnosti eventu A Valorous Hero!
Dozvídáme se, jak proběhne event zaměřený na tým Valor!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 4.5.2023 23:12  •  Přečteno: 3318x  •  Komentářů: 0

Pokémon GO - Úkoly v An Instinctive Hero Special Research

Pokémon GO - Úkoly v An Instinctive Hero Special Research
K eventu je tu i stejnojmenný Special Research!
Autor: koca2000  •  Vydáno: 1.5.2023 23:02  •  Přečteno: 3051x  •  Komentářů: 2

Strana:  1 ... « předchozí  57 58 59 60 61 62 63 64 65   další » ... 138