Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


FAQ

Zde je výpis otázek, na které se můžete často ptát. Než tedy položíte dotaz, podívejte se, zda tu již není zodpovězen. Ušetříte tím jak čas čekáním na odpověď, tak naše nervy.

Otázka: Kdy budou nové díly?

Odpověď: Až budou, tak budou. Případná prodlení by měla být již oznámena (ze strany překladatelů/uploaderů). Pokud ne, vyčkejte.

Otázka: Kdy bude český dabing té a té série nebo filmu?

Odpověď: Nejsme ve spojení s dabingovými studii, ani není dabing samotný naší náplní práce. Pokud ovšem odkazujete sérii v rozmezí 5-9, ty nikdy dabing mít nebudou. Na ostatní vyčkejte.

Otázka: Rád bych se stal/a překladatelem/korektorem na této stránce.

Odpověď: Není problém. Akorát zde působí dvě skupiny a jeden nezávislý překladatel, všichni jsou vypsáni v týmu, případně mají svá témata ve fóru.

Otázka: Rád bych se stal/a členem redakce a staral/a se o web.

Odpověď: Záleží na konkrétním cíli. Vítáni jsou zejména lidé s chutí tvořit zcela nový obsah na bázi článků, novinek a všecho obdobného.

Otázka: Na koho se mám v případě čehokoliv obrátit?

Odpověď: V základu na kteréhokoliv moderátora (členové redakce jsou vypsáni v sekci tým), ale úplně nejlépe na mě, hlavního administrátora. Záleží také, o jaký typ dotazu se jedná, nicméně není problém případně přesměrovat na správného člověka.

Otázka: Chtěl/a bych na web přispět nějakou obsahovou částí bez nutnosti se stát členem týmu.

Odpověď: Bez problému se dá zařídit. Stačí dát dohromady požadovaný obsah a po překontrolování bude umístěn do příslušné části webu s pouhým uvedením autora. Již takto spolupracujeme nezávisle s několika lidmi, mezi které se počítá i třeba autorka komixů.

Otázka: Mohu nějak finančně přispět na provoz webu?

Odpověď: Zatím pouhým kliknutím na Meowtha v levé části webu. Donate jako takové zřízeno nemáme a zatím se o tom vážněji neuvažuje.

Otázka: Kde mám nahlásit nefunkční odkaz?

Odpověď: Nejlépe v příslušném tématu ve fóru.

Otázka: Proč některé díly seriálu v RARech nejdou přehrát?

Odpověď: Zřejmě jste nestáhli veškeré archivy. Ty jsou totiž děleny na části a většinou první a poslední díl v archivu je rozdělen napůl v dalším, či předešlém archivu.