Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


FAQ

Zde je výpis otázek, na které se můžete často ptát. Než tedy položíte dotaz, podívejte se, zda tu již není zodpovězen. Ušetříte tím jak čas čekáním na odpověď, tak naše nervy.

Otázka: Kam zmizely všechny linky a co se stalo s překladatelskými skupinami?

Odpověď: Od 1.1.2018 došlo na webu k organizačním změnám. Všechny linky jsme byli nuceni smazat a překladatelské skupiny byli nuceni ukončit svou činnost.

Otázka: Kdy bude český dabing té a té série nebo filmu?

Odpověď: Nejsme ve spojení s dabingovými studii, ani není dabing samotný naší náplní práce. Pokud ovšem odkazujete sérii v rozmezí 5-9, ty nikdy dabing mít nebudou. Na ostatní vyčkejte.

Otázka: Rád bych se stal/a členem redakce a staral/a se o web.

Odpověď: Záleží na konkrétním cíli. Vítáni jsou zejména lidé s chutí tvořit zcela nový obsah na bázi článků, novinek a všeho obdobného.

Otázka: Na koho se mám v případě čehokoliv obrátit?

Odpověď: V základu na kteréhokoliv člena týmu (členové redakce jsou vypsáni v sekci tým), ale úplně nejlépe na Scobyho, popř. na Ryuuheie. Záleží také, o jaký typ dotazu se jedná, nicméně není problém případně přesměrovat na správného člověka.

Otázka: Chtěl/a bych na web přispět nějakou obsahovou částí bez nutnosti se stát členem týmu.

Odpověď: Bez problému se dá zařídit. Stačí dát dohromady požadovaný obsah a po překontrolování bude umístěn do příslušné části webu s pouhým uvedením autora. Již takto spolupracujeme nezávisle s několika lidmi, mezi které se počítá i třeba autorka komixů.

Otázka: Mohu nějak finančně přispět na provoz webu?

Odpověď: Zatím pouhým kliknutím na Meowtha v levé části webu. Donate jako takové zřízeno nemáme a zatím se o tom vážněji neuvažuje.

Otázka: Kde najdu...

Odpověď: V první řadě by bylo dobré se naučit vyhledávat na google.cz. Nejsme tu od toho, abychom za vás vyhledávali věci, které si můžete dohledat sami a ušetřit i čas čekáním na případnou (nepříznivou) odpověď.